HİZMETLERİMİZ

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Efe Tesisat olarak, lavabo tıkanıklıklarıyla başa çıkma konusundaki uzmanlığımızla, sizlere sorunsuz ve hızlı çözümler sunuyoruz. Lavabo tıkanıklıkları ev ve işyerlerinde sıkça karşılaşılan sorunlardan biridir ve bu tür durumlar hayatımızı olumsuz etkileyebilir. Ancak endişelenmenize gerek yok; profesyonel ekibimizle lavabo tıkanıklıklarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.​

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Efe Tesisat olarak, mutfak gideri tıkanıklıklarıyla başa çıkma konusundaki uzmanlığımızla, mutfaklarınızı tekrar sorunsuz hale getiriyoruz. Mutfak gideri tıkanıklıkları, günlük yaşamınızı olumsuz etkileyen ve acil çözüm gerektiren bir sorundur. Profesyonel ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla mutfak gideri tıkanıklıklarınızı hızlı ve etkili bir şekilde açıyoruz.

Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Efe Tesisat olarak, tuvalet klozet tıkanıklıklarıyla başa çıkma konusundaki uzmanlığımızla, hijyen ve konforunuzu ön planda tutarak sorunlarınıza anında çözümler sunuyoruz. Tuvalet tıkanıklıkları, ev ve işyerlerinde karşılaşılabilecek en acil ve rahatsız edici sorunlardan biridir. Ekipmanlarımızla donatılmış deneyimli kadromuzla, tuvalet klozet tıkanıklıklarınızı hızlı, etkili ve hijyenik bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Efe Tesisat olarak, banyo gider tıkanıklıklarıyla başa çıkma konusundaki uzmanlığımızla, hijyen ve konforunuzu ön planda tutarak sorunlarınıza anında çözümler sunuyoruz. Banyo gider tıkanıklıkları, ev ve işyerlerinde karşılaşılabilecek can sıkıcı sorunlardan biridir. Uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla banyo gider tıkanıklıklarınızı hızlı, etkili ve hijyenik bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Efe Tesisat olarak, su kaçağı sorunlarınızı en hızlı ve en etkili şekilde çözmek için modern teknolojiyi kullanarak kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sunuyoruz. Su kaçağı, ev veya işyerinizde ciddi sorunlara neden olabilir ve erken tespit edilmediğinde büyük hasarlara yol açabilir. Uzman ekibimiz ve son teknoloji kameralarımız ile su kaçağı tespiti konusunda en profesyonel çözümleri sunuyoruz.